Dzisiaj jest: 22.1.2021, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Nowoczesne projekty architektoniczne – apartamenty i mieszkania pod wynajem.

Nowoczesne projekty architektoniczne – apartamenty i mieszkania pod wynajem.

Oryginalny projekt architektoniczny to najlepsza inwestycja w nieruchomość. Dobrze opracowane wnętrze czyni nieruchomość bardziej unikalną, wyjątkową i podnosi jej wartość w czasie. Co więcej – korzystając z renomowanej firmy architektonicznej nie musisz samodzielnie angażować się w remont i nadzorować. Wspólnie z naszymi architektami projektujemy najbardziej topowe i popularne i pożądane nieruchomości: apartamenty, penhousy, domy parterowe oraz nowoczesne wille.

Projekty domów parterowych – nowoczesne domy z dużymi oknami panoramicznymi, płaskim lub skośnym dachem z dużymi przeszkleniami. Specjalnie do nich dobieramy oświetlenie, farby i wysokiej jakości materiały stolarskie. Naszą specjalnością są nowoczesne domy (rynek wtórny, deweloperskie lub wybudane od podstaw przez właściciela) oraz projekty mieszkań pod wynajem.

Dziękie obsługdze wynajmu nieruchomości i współpracy z inwestorami mamy świetne rozeznanie jak urządzić mieszkanie pod wynajem. Co więcej – przekłada się to na większe zyski co miesiąc dla inwestora. Oferowana przez nas aranżacja mieszkania pod wynajem nie jest droga a finalne mieszkania prezentują się naprawdę okazale.

Korzystając z usług pracowni projektowej możesz od podstaw zaprojektować układ mieszkania, poszczególne jego strefy, zwiększyć powierzchnie użytkową wnętrza oraz umiejętnie dobrać ekskluzywne dodatki. Finalnie opracowane wnętrze będzie podobało się najemcy a właściciel nie musi samodzielnie zastanawiać się jak urządzić mieszkanie pod wynajem. Jeśli połączysz tę usługę z zarządzaniem najmem – możesz w pełni zautomatyzować swoją inwestycję.

Oferta zobejmuje:

  • poszukiwania nieruchomości pod wynajem,

  • przeprowadzenie transakcji zakupu nieruchomości,

  • stworzenie wizualizacji wnętrza oraz rzuty 3D mieszkania/domu.

  • nadzór architektoniczny,

Kontakt: Michał Banaszak Tel.48-604-978-704.

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.