Dzisiaj jest: 19.5.2024, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
Ogłoszenie:

Gwarancje ubezpieczeniowe i finansowe dla firm budowlanych (Nowy)

dodano: 2024.01.23 ważne do: 2024.07.31 wyświetleń: 25
Szczegóły ogłoszenia:
Gwarancje finansowe dla firm.

Gwarancje ubezpieczeniowe są wymagane dla firm startujących w przetargach publicznych i prywatnych oraz dla firm starających się o nowe kontrakty inwestycyjne. Jest to często warunek niezbędny dla podpisania umowy z kontrahentem. Z gwarancji ubezpieczeniowych najczęściej korzystają firmy budowlane oraz usługowe, pracujące przy realizacji dużych przedsięwzięć.

Jak to działa?

Najprościej mówiąc ubezpieczyciel w zamian za ustaloną z firmą składkę zobowiązuje się wypłacić określoną kwotę na rzecz beneficjenta gwarancji w przypadku nie wywiązania się przez nią z podpisanego kontraktu. Dzięki wykupieniu gwarancji firma nie musi wpłacać gotówki w ramach zabezpieczenia całego kontraktu co jest dla niej dużym ułatwieniem


Oferujemy dostęp do następujących gwarancji:

Gwarancja wadium,

Gwarancja dobrego wykonania kontraktu,

Gwarancja usunięcia wad i usterek,

Opisywane wyżej instrumenty finansowe pozwalają uczestniczyć podwykonawcom w lukratywnych kontraktach bez konieczności zamrażania dużej ilości środków pieniężnych. Firm starająca się o zawarcie gwarancji przedstawia charakterystykę kontraktu, jego wartość, zakres wykonywanych robót oraz termin ich zakończenia. W zależności od rodzaju gwarancji ubezpieczeniowej klient przedstawia niezbędne dokumenty które pozwolą Towarzystwu na zawarcie gwarancji.

Czas zawarcia ubezpieczenia takiego ubezpieczenia waha się od 3 dni do kilku tygodni w przypadku dużych kontraktów (od chwili złożenia wszystkich dokumentów do ubezpieczyciela). Możliwe jest zawarcie jednorazowej gwarancji lub kilku w ciągu roku. Ze względu na specyfikę tego rozwiązania zachęcamy do indywidualnych rozmów z naszymi doradcami.

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: +48-602-757-289.
 
Kontakt
Coden-5 Zbigniew Banaszak
ul. Długa 2, Żagań, woj. lubuskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.