Dzisiaj jest: 12.4.2024, imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny
Ogłoszenie:

Ubezpieczenia Żagań - Mieszkanie, dom, firma. (Nowy)

dodano: 2024.01.23 ważne do: 2024.11.30 wyświetleń: 97
Szczegóły ogłoszenia:
Ubezpieczenia Żagań. Komunikacyjne, majątkowe i biznesowe.

Ubezpieczenia mieszkania Żagań:

Oferujemy Państwu dostęp do nowoczesnych i zaawansowanych ubezpieczeń chroniących w kompleksowy sposób dom, mieszkanie i przynależne do niego pomieszczenia.
 

Każde z proponowanych rozwiązań finansowych obejmuje ochronę tzw.

 • stałych elementów (boazeria, okna, drzwi, instalacja wodno-kanalizacyjna,)
 • wyposażenie (meble, sprzęt RTV i AGD,
 • ubezpieczenie OC w życiu prywatnym działające na całym świecie,
 • Następstwa nieszczęśliwych wypadków,
 • zniżki w ubezpieczeniu samochodu OC/AC nawet do 30%,
 • szybki i przejrzysty system likwidacji szkód,
 • możliwość założenia internetowego konta i przeglądania zawartych ubezpieczeń,
 • ochronę ze strony prawnika,


Ubezpieczenie domu obejmuje ochronę od ryzyk typu FLEXA (ogień, uderzenie pioruna, wybuch, kradzież) jak i mniej popularnych np. od upadku drzewa lub statku powietrznego. Istnieje również możliwość ubezpieczenia oszkleń domów i mieszkań. Dla osób mieszkających poza centrum miasta dodatkowym atutem będą usługi Home i Medical Assistance. Pierwsza polega na pomocy specjalisty technicznego (informatyka, elektryka, hydraulika) w razie usterki. Druga gwarantuje prywatną opiekę lekarską w razie nagłego zachorowania. Oferowane przez nas ubezpieczenie domu obejmuje zatem ochronę mieszkania/domu jako nieruchomości jak i codziennego funkcjonowania jego mieszkańców.

Twój dom powinien być miejscem kojarzącym się ze spokojem, bezpieczeństwem i odpoczynkiem. Nie pozwól, aby żywioły takie jak woda czy ogień zniszczyły nieodwracalnie Twoje ulubione cztery kąty. Planujesz ubezpieczyć swój dom w najbliższym czasie? Jeśli tak koniecznie skontaktuj się z naszym doradcą telefonicznie lub e-mailowo.

Profesjonalne ubezpieczenie firmy.
 

Jako osoba prowadząca działalność gospodarczą potrzebujesz wszystkich zabezpieczeń finansowych tak samo jak będąc osoba prywatna. Majątek Twojej firmy powinien być chroniony od podstawowych ryzyk takich jak: ogień, zalanie, wybuch, powódź, uderzenie pioruna. Ubezpieczenia z tzw. grupy FLEXA (ogień, uderzenie pioruna, wybuch, upadek statku powietrznego) jest szczególnie ważne dla przedsiębiorstw produkcyjnych, bo jak pokazują statystyki ponad 30% firm dotkniętych tymi zdarzeniami bankrutuje. Pomyśl sam…Prowadzenie firmy zajmuje Ci codziennie ok.12 godzin. Jaki jest sens Twojego wysiłku skoro nie chronisz firmy w jakikolwiek sposób?

 
 • Ochroną ubezpieczeniową możemy objąć:
 • Budynki i budowle,
 • Środki obrotowe,
 • Maszyny i urządzenia,
 • Mienie pracownicze,
 • NNW pracowników,
 • Usługi typu Assistance,
 • Ubezpieczenie towaru w transporcie,

Każde ubezpieczenie, z którego korzystają nasi klienci jest dopasowywane do charakteru działalności firmy, skali prowadzonego biznesu, zakresu terytorialnego oraz specyfiki danej branży. Ważnymi parametrami przy tworzeniu ubezpieczenia dla firmy jest sumaryczna wartość jej majątku, liczba zatrudnionych pracowników oraz obrót w skali roku.

 

Kompleksowe ubezpieczenie opieramy na czterech filarach: ubezpieczeniu majątku, polisie oc działalności gospodarczej, gwarancjach ubezpieczeniowych (pozwalają zachować firmą płynność finansową), oraz zabezpieczeniu życia właścicieli/ wspólników (opcjonalnie). Podczas spotkań informujemy klientów o wysokość franczyz integralnych i redukcyjnych (specjalne zapisy w polisach) oraz o wyłączeniach z ubezpieczenia. Opracowujemy rozwiązania dla firm z Polski i zagranicy. Naszymi głównych klientami są przedsiębiorstwa budowlane, usługowe i produkcyjne. Współpracujemy z właścicielami firm startującymi w przetargach oraz realizujących duże kontrakty biznesowe.

Kontakt
Coden - 5
ul. Długa 2, Żagań, woj. lubuskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.