Dzisiaj jest: 28.2.2024, imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
Ogłoszenie:

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

dodano: 2023.06.12 ważne do: 2023.09.30 wyświetleń: 33
Szczegóły ogłoszenia:
Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasteczko leży blisko Portu Morskiego Mrzeżyno natomiast wszystko znajduje się przy ujściu rzeki Regi, która płynie przez miasteczko Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, jakkolwiek również o tematach i trudnościach jakie powstają w Porcie Mrzeżyno oraz okolicach.
Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/
Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje tudzież masa atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże jakie kilometrami rozciągają się na wschód oraz zachód przyciągają każdego roku tysiące globtroterów. Przyroda wokół Mrzeżyna to atrakcyjne lasy i sporo przeróżnych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najdawniejszych lat jakie zna ta miejscowość. Nowinki, wiadomości turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i okolicach.
Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 
Wiadomości turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i okolicach ujścia rzeki Regi. 
Wędkarstwo w Mrzeżynie to wyjątkowo powszechne zajęcie wielu gości przyjeżdzających odpocząć na odpoczynek nad Bałtykiem. Tutejsza rzeka Rega sprawia, że dużo wędkarzy zatrzymuje się tutaj by spróbować swoich sił w łapaniu ryb. Lasy dookoła wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają owej miejscowości jeszcze milszego klimatu do odpoczynku. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach popularne stało się kempingowanie.
Wielu wędrowców żądnych doświadczeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby zobaczyć zachody słońca, wypocząć wśród otaczającej przyrody i pospacerować pośród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem czy też pobawić motorówką. 
Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/

 
Kontakt
Redakcja
ul. Ujście rzeki Rega, 72-330 Mrzeżyno, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.